Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 5,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
19-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - Jedność Rozmierka | 6-1 |
19-08-2023 (So) - 17:00 | Unia Raszowa - Orzeł II Źlinice | 3-4 |
20-08-2023 (N) - 17:00 | LKS Chmielowice - LZS Przywory | 1-2 |
20-08-2023 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Groszmal Opole | 3-2 |
20-08-2023 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - Rzemiosło Dziewkowice | 0-0 |
20-08-2023 (N) - 17:00 | LZS Szczedrzyk - Naprzód Jemielnica | 1-3 |
20-08-2023 (N) - 16:00 | LZS Grudzice - LKS Ligota Turawska | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - LZS Grodziec | 4-1 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Jedność Rozmierka - LZS Przywory | 3-1 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Unia Raszowa | 5-3 |
27-08-2023 (N) - 14:00 | LKS Ligota Turawska - LKS Chmielowice | 3-0 |
27-08-2023 (N) - 14:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Grudzice | 8-1 |
27-08-2023 (N) - 14:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Szczedrzyk | 2-2 |
27-08-2023 (N) - 14:00 | Groszmal Opole - Odra Kąty Opolskie | 5-0 |
Kolejka 3 | ||
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Jedność Rozmierka | 0-8 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Chrząszczyce | 1-3 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Szczedrzyk - Groszmal Opole | 1-1 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - Rzemiosło Dziewkowice | 4-1 |
03-09-2023 (N) - 14:30 | LZS Grudzice - Naprzód Jemielnica | 2-3 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LKS Chmielowice - Orzeł II Źlinice | 2-1 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Przywory - LKS Ligota Turawska | 6-1 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2023 (So) - 14:00 | LZS Chrząszczyce - LZS Szczedrzyk | 6-2 |
09-09-2023 (So) - 14:30 | Naprzód Jemielnica - LKS Chmielowice | 6-0 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Jedność Rozmierka - LKS Ligota Turawska | 3-1 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Orzeł II Źlinice - LZS Przywory | 6-0 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Grudzice | 3-3 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Groszmal Opole - Unia Raszowa | 2-2 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Grodziec - Odra Kąty Opolskie | 4-3 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2023 (So) - 16:30 | LZS Przywory - Naprzód Jemielnica | 2-0 |
16-09-2023 (So) - 16:30 | Unia Raszowa - LZS Chrząszczyce | 2-2 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | Odra Kąty Opolskie - Jedność Rozmierka | 1-2 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Szczedrzyk - LZS Grodziec | 0-1 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Grudzice - Groszmal Opole | 2-1 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | LKS Chmielowice - Rzemiosło Dziewkowice | 2-4 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | LKS Ligota Turawska - Orzeł II Źlinice | 0-6 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Chrząszczyce - LZS Grudzice | 2-2 |
23-09-2023 (So) - 16:00 | Naprzód Jemielnica - LKS Ligota Turawska | 3-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Grodziec - Unia Raszowa | 2-4 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Jedność Rozmierka - Orzeł II Źlinice | 1-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Szczedrzyk | 3-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Przywory | 1-5 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Groszmal Opole - LKS Chmielowice | 1-1 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Przywory - Groszmal Opole | 2-2 |
30-09-2023 (So) - 15:00 | LZS Grudzice - LZS Grodziec | 2-2 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LZS Szczedrzyk - Jedność Rozmierka | 3-5 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | Unia Raszowa - Odra Kąty Opolskie | 2-2 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LKS Chmielowice - LZS Chrząszczyce | 3-6 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LKS Ligota Turawska - Rzemiosło Dziewkowice | 3-1 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | Orzeł II Źlinice - Naprzód Jemielnica | 4-3 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2023 (So) - 15:30 | LZS Chrząszczyce - LZS Przywory | 4-2 |
08-10-2023 (N) - 13:00 | Jedność Rozmierka - Naprzód Jemielnica | 3-4 |
08-10-2023 (N) - 13:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Orzeł II Źlinice | 2-1 |
08-10-2023 (N) - 13:00 | Groszmal Opole - LKS Ligota Turawska | 6-2 |
08-10-2023 (N) - 13:00 | LZS Grodziec - LKS Chmielowice | 5-0 |
08-10-2023 (N) - 13:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Grudzice | 1-2 |
08-10-2023 (N) - 13:00 | LZS Szczedrzyk - Unia Raszowa | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2023 (So) - 15:30 | Naprzód Jemielnica - Rzemiosło Dziewkowice | 1-1 |
14-10-2023 (So) - 15:00 | LZS Grudzice - LZS Szczedrzyk | 2-3 |
14-10-2023 (So) - 15:30 | LZS Przywory - LZS Grodziec | 1-1 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | Unia Raszowa - Jedność Rozmierka | 3-2 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LKS Chmielowice - Odra Kąty Opolskie | 2-2 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LKS Ligota Turawska - LZS Chrząszczyce | 2-2 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | Orzeł II Źlinice - Groszmal Opole | 5-0 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2023 (So) - 14:30 | LZS Szczedrzyk - LKS Chmielowice | 3-1 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Jedność Rozmierka - Rzemiosło Dziewkowice | 3-1 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Groszmal Opole - Naprzód Jemielnica | 0-4 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Chrząszczyce - Orzeł II Źlinice | 1-7 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Grodziec - LKS Ligota Turawska | 4-0 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Przywory | 2-3 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Unia Raszowa - LZS Grudzice | 4-1 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Przywory - LZS Szczedrzyk | 6-1 |
28-10-2023 (So) - 14:30 | Naprzód Jemielnica - LZS Chrząszczyce | 3-2 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Grudzice - Jedność Rozmierka | 1-1 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Grodziec | 3-0 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | LKS Ligota Turawska - Odra Kąty Opolskie | 2-3 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | LKS Chmielowice - Unia Raszowa | 3-1 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Groszmal Opole | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2023 (So) - 13:30 | LZS Grudzice - LKS Chmielowice | 3-2 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | LZS Chrząszczyce - Rzemiosło Dziewkowice | 5-3 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Jedność Rozmierka - Groszmal Opole | 4-1 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Grodziec - Naprzód Jemielnica | 0-4 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Odra Kąty Opolskie - Orzeł II Źlinice | 0-2 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Szczedrzyk - LKS Ligota Turawska | 0-4 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Unia Raszowa - LZS Przywory | 1-2 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2023 (So) - 13:30 | LZS Przywory - LZS Grudzice | 3-2 |
11-11-2023 (So) - 13:30 | Naprzód Jemielnica - Odra Kąty Opolskie | 3-0 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LKS Chmielowice - Jedność Rozmierka | 4-4 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LKS Ligota Turawska - Unia Raszowa | 3-2 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | Orzeł II Źlinice - LZS Szczedrzyk | 4-0 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Grodziec | 2-2 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | Groszmal Opole - LZS Chrząszczyce | 1-0 |
Kolejka 14 | ||
09-03-2024 (So) - 15:00 | Jedność Rozmierka - LZS Chrząszczyce | 2-2 |
09-03-2024 (So) - 15:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Szczedrzyk | 2-0 |
10-03-2024 (N) - 15:00 | Groszmal Opole - LZS Grodziec | 1-0 |
10-03-2024 (N) - 15:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Odra Kąty Opolskie | 0-0 |
10-03-2024 (N) - 15:30 | Orzeł II Źlinice - Unia Raszowa | 5-3 |
10-03-2024 (N) - 15:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Grudzice | 1-1 |
10-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Przywory - LKS Chmielowice | 2-0 |
Kolejka 15 | ||
16-03-2024 (So) - 15:00 | LZS Przywory - Jedność Rozmierka | 3-0 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LKS Chmielowice - LKS Ligota Turawska | 1-4 |
17-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Grudzice - Orzeł II Źlinice | 0-3 v.o. |
17-03-2024 (N) - 15:00 | Unia Raszowa - Naprzód Jemielnica | 0-1 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Szczedrzyk - Rzemiosło Dziewkowice | 0-4 |
17-03-2024 (N) - 13:00 | Odra Kąty Opolskie - Groszmal Opole | 1-1 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Grodziec - LZS Chrząszczyce | 0-3 |
Kolejka 16 | ||
23-03-2024 (So) - 15:30 | LZS Chrząszczyce - Odra Kąty Opolskie | 6-1 |
23-03-2024 (So) - 15:30 | Naprzód Jemielnica - LZS Grudzice | 5-4 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | Jedność Rozmierka - LZS Grodziec | 1-1 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | Groszmal Opole - LZS Szczedrzyk | 2-0 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Unia Raszowa | 1-1 |
24-03-2024 (N) - 16:00 | Orzeł II Źlinice - LKS Chmielowice | 0-2 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LKS Ligota Turawska - LZS Przywory | 1-0 |
Kolejka 17 | ||
07-04-2024 (N) - 13:30 | LKS Ligota Turawska - Jedność Rozmierka | 6-2 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | LZS Przywory - Orzeł II Źlinice | 2-0 |
07-04-2024 (N) - 16:30 | LKS Chmielowice - Naprzód Jemielnica | 3-0 v.o. |
07-04-2024 (N) - 13:30 | LZS Grudzice - Rzemiosło Dziewkowice | 4-1 |
07-04-2024 (N) - 13:30 | Unia Raszowa - Groszmal Opole | 1-1 |
07-04-2024 (N) - 13:30 | LZS Szczedrzyk - LZS Chrząszczyce | 1-3 |
07-04-2024 (N) - 13:30 | Odra Kąty Opolskie - LZS Grodziec | 2-3 |
Kolejka 18 | ||
13-04-2024 (So) - 16:30 | LZS Chrząszczyce - Unia Raszowa | 2-1 |
13-04-2024 (So) - 16:30 | Jedność Rozmierka - Odra Kąty Opolskie | 3-0 |
13-04-2024 (So) - 16:30 | Naprzód Jemielnica - LZS Przywory | 4-2 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | Groszmal Opole - LZS Grudzice | 3-1 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | Orzeł II Źlinice - LKS Ligota Turawska | 1-4 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | LZS Grodziec - LZS Szczedrzyk | 3-1 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | Rzemiosło Dziewkowice - LKS Chmielowice | 0-0 |
Kolejka 19 | ||
20-04-2024 (So) - 16:00 | LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica | 3-2 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - LZS Grodziec | 2-2 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - Jedność Rozmierka | 4-0 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Szczedrzyk - Odra Kąty Opolskie | 0-1 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Przywory - Rzemiosło Dziewkowice | 4-0 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LKS Chmielowice - Groszmal Opole | 1-2 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Grudzice - LZS Chrząszczyce | 0-5 |
Kolejka 20 | ||
27-04-2024 (So) - 17:00 | LZS Grodziec - LZS Grudzice | 3-0 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - LKS Chmielowice | 4-0 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | Jedność Rozmierka - LZS Szczedrzyk | 3-1 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | Odra Kąty Opolskie - Unia Raszowa | 1-2 |
28-04-2024 (N) - 16:00 | Groszmal Opole - LZS Przywory | 0-2 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LKS Ligota Turawska | 8-0 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | Naprzód Jemielnica - Orzeł II Źlinice | 1-3 |
Kolejka 21 | ||
04-05-2024 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka | 0-0 |
04-05-2024 (So) - 16:00 | LKS Ligota Turawska - Groszmal Opole | 2-1 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Przywory - LZS Chrząszczyce | 4-2 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LKS Chmielowice - LZS Grodziec | 1-3 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Grudzice - Odra Kąty Opolskie | 2-1 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Orzeł II Źlinice - Rzemiosło Dziewkowice | 2-2 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - LZS Szczedrzyk | 5-0 |
Kolejka 22 | ||
11-05-2024 (So) - 13:00 | LZS Chrząszczyce - LKS Ligota Turawska | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Jedność Rozmierka - Unia Raszowa | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Szczedrzyk - LZS Grudzice | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - LKS Chmielowice | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - LZS Przywory | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Groszmal Opole - Orzeł II Źlinice | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Naprzód Jemielnica | - |
Kolejka 23 | ||
18-05-2024 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Groszmal Opole | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Jedność Rozmierka | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Grudzice - Unia Raszowa | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | Orzeł II Źlinice - LZS Chrząszczyce | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Grodziec | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Przywory - Odra Kąty Opolskie | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | LKS Chmielowice - LZS Szczedrzyk | - |
Kolejka 24 | ||
25-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - Naprzód Jemielnica | - |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Unia Raszowa - LKS Chmielowice | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Jedność Rozmierka - LZS Grudzice | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Szczedrzyk - LZS Przywory | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - LKS Ligota Turawska | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Orzeł II Źlinice | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Groszmal Opole - Rzemiosło Dziewkowice | - |
Kolejka 25 | ||
01-06-2024 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Grodziec | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | Groszmal Opole - Jedność Rozmierka | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Chrząszczyce | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | Orzeł II Źlinice - Odra Kąty Opolskie | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | LKS Ligota Turawska - LZS Szczedrzyk | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | LZS Przywory - Unia Raszowa | - |
02-06-2024 (N) - 17:30 | LKS Chmielowice - LZS Grudzice | - |
Kolejka 26 | ||
09-06-2024 (N) - 17:00 | LZS Grudzice - LZS Przywory | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Unia Raszowa - LKS Ligota Turawska | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | LZS Szczedrzyk - Orzeł II Źlinice | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Odra Kąty Opolskie - Naprzód Jemielnica | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Rzemiosło Dziewkowice | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | LZS Chrząszczyce - Groszmal Opole | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Jedność Rozmierka - LKS Chmielowice | - |