Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 1,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
26-08-2023 (So) - 17:00 | Warta Pławno - Sokół Wręczyca W. | 2-0 |
27-08-2023 (N) - 17:00 | Liswarta II Krzepice - Iskra Mokrzesz | 1-2 |
27-08-2023 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Junior Szarlejka | 4-1 |
27-08-2023 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Jurajskie Wilki Częstochowa | 6-1 |
27-08-2023 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Pogoń Kamyk | 1-13 |
Kolejka 2 | ||
02-09-2023 (So) - 16:00 | Biała Gwiazda Krasice - Liswarta II Krzepice | 4-4 |
02-09-2023 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Znicz II Kłobuck | 2-2 |
02-09-2023 (So) - 16:00 | Sokół Wręczyca W. - Piast Lubojna | 2-4 |
03-09-2023 (N) - 16:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Warta Pławno | 0-4 |
03-09-2023 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Unia II Rędziny | 3-1 |
Kolejka 3 | ||
09-09-2023 (So) - 16:00 | Warta Pławno - Junior Szarlejka | 1-3 |
10-09-2023 (N) - 11:00 | Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca W. | 2-0 |
10-09-2023 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Jurajskie Wilki Częstochowa | 1-6 |
10-09-2023 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Iskra Mokrzesz | 0-3 v.o. |
10-09-2023 (N) - 16:00 | Unia II Rędziny - Biała Gwiazda Krasice | 3-3 |
Kolejka 4 | ||
16-09-2023 (So) - 16:00 | Biała Gwiazda Krasice - Znicz II Kłobuck | 1-0 |
16-09-2023 (So) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Warta Pławno | 0-2 |
16-09-2023 (So) - 16:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Pogoń Kamyk | 0-7 |
17-09-2023 (N) - 16:00 | Junior Szarlejka - Piast Lubojna | 5-0 |
17-09-2023 (N) - 16:00 | Liswarta II Krzepice - Unia II Rędziny | 3-2 |
Kolejka 5 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | Sokół Wręczyca W. - Jurajskie Wilki Częstochowa | 3-2 |
23-09-2023 (So) - 16:00 | Warta Pławno - Biała Gwiazda Krasice | 1-1 |
24-09-2023 (N) - 11:00 | Pogoń Kamyk - Junior Szarlejka | 1-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Iskra Mokrzesz | 0-4 |
24-09-2023 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Liswarta II Krzepice | 5-1 |
Kolejka 6 | ||
30-09-2023 (So) - 15:00 | Unia II Rędziny - Znicz II Kłobuck | 1-3 |
30-09-2023 (So) - 15:00 | Liswarta II Krzepice - Warta Pławno | 4-1 |
01-10-2023 (N) - 15:00 | Biała Gwiazda Krasice - Piast Lubojna | 5-0 |
01-10-2023 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Pogoń Kamyk | 1-6 |
01-10-2023 (N) - 15:00 | Junior Szarlejka - Sokół Wręczyca W. | 2-0 |
Kolejka 7 | ||
07-10-2023 (So) - 15:00 | Sokół Wręczyca W. - Iskra Mokrzesz | 2-3 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Junior Szarlejka | 3-4 |
08-10-2023 (N) - 11:00 | Pogoń Kamyk - Biała Gwiazda Krasice | 2-1 |
08-10-2023 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Liswarta II Krzepice | 3-3 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | Warta Pławno - Unia II Rędziny | 3-3 |
Kolejka 8 | ||
14-10-2023 (So) - 15:00 | Znicz II Kłobuck - Warta Pławno | 4-1 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Unia II Rędziny - Piast Lubojna | 2-0 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Liswarta II Krzepice - Pogoń Kamyk | 3-5 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Biała Gwiazda Krasice - Sokół Wręczyca W. | 1-1 |
15-10-2023 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Jurajskie Wilki Częstochowa | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
22-10-2023 (N) - 14:00 | Junior Szarlejka - Iskra Mokrzesz | 3-0 |
22-10-2023 (N) - 14:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice | 0-7 |
22-10-2023 (N) - 11:00 | Pogoń Kamyk - Unia II Rędziny | 5-2 |
22-10-2023 (N) - 14:00 | Piast Lubojna - Znicz II Kłobuck | 3-9 |
25-10-2023 (Śr) - 19:00 | Liswarta II Krzepice - Sokół Wręczyca W. | 9-1 |
Kolejka 10 | ||
28-10-2023 (So) - 15:00 | Warta Pławno - Piast Lubojna | 3-0 |
29-10-2023 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Pogoń Kamyk | 6-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Unia II Rędziny - Sokół Wręczyca W. | 3-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Liswarta II Krzepice - Jurajskie Wilki Częstochowa | 3-3 |
29-10-2023 (N) - 11:00 | Biała Gwiazda Krasice - Junior Szarlejka | 7-1 |
Kolejka 11 | ||
04-11-2023 (So) - 13:30 | Sokół Wręczyca W. - Znicz II Kłobuck | 1-7 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Junior Szarlejka - Liswarta II Krzepice | 4-1 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Iskra Mokrzesz - Biała Gwiazda Krasice | 0-2 |
05-11-2023 (N) - 11:00 | Pogoń Kamyk - Warta Pławno | 2-1 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Unia II Rędziny | 2-8 |
Kolejka 12 | ||
06-04-2024 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Liswarta II Krzepice | 1-3 |
06-04-2024 (So) - 16:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Znicz II Kłobuck | 4-4 |
06-04-2024 (So) - 15:00 | Sokół Wręczyca W. - Warta Pławno | 3-0 v.o. |
06-04-2024 (So) - 16:00 | Pogoń Kamyk - Piast Lubojna | 6-0 |
07-04-2024 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Unia II Rędziny | 3-0 v.o. |
Kolejka 13 | ||
14-04-2024 (N) - 17:00 | Liswarta II Krzepice - Biała Gwiazda Krasice | 0-1 |
14-04-2024 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Iskra Mokrzesz | 0-3 |
14-04-2024 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Junior Szarlejka | 2-3 |
14-04-2024 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Jurajskie Wilki Częstochowa | 4-1 |
14-04-2024 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Sokół Wręczyca W. | 5-3 |
Kolejka 14 | ||
20-04-2024 (So) - 15:00 | Sokół Wręczyca W. - Pogoń Kamyk | 0-4 |
20-04-2024 (So) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Znicz II Kłobuck | 1-1 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Piast Lubojna | 4-2 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Warta Pławno | 3-3 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Unia II Rędziny | 1-3 |
Kolejka 15 | ||
28-04-2024 (N) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Jurajskie Wilki Częstochowa | 8-0 v.o. |
28-04-2024 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Junior Szarlejka | 0-6 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Iskra Mokrzesz | 2-1 |
28-04-2024 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Biała Gwiazda Krasice | 1-4 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Liswarta II Krzepice | 3-1 |
Kolejka 16 | ||
04-05-2024 (So) - 17:00 | Liswarta II Krzepice - Znicz II Kłobuck | 4-2 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Warta Pławno | 3-0 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Piast Lubojna | 4-1 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Pogoń Kamyk | 3-5 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Sokół Wręczyca W. | 1-3 |
Kolejka 17 | ||
11-05-2024 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Biała Gwiazda Krasice | - |
11-05-2024 (So) - 16:00 | Pogoń Kamyk - Iskra Mokrzesz | - |
11-05-2024 (So) - 16:30 | Sokół Wręczyca W. - Junior Szarlejka | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Liswarta II Krzepice | - |
12-05-2024 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Unia II Rędziny | - |
Kolejka 18 | ||
18-05-2024 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Pogoń Kamyk | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Warta Pławno | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Liswarta II Krzepice - Piast Lubojna | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Sokół Wręczyca W. | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Jurajskie Wilki Częstochowa | - |
Kolejka 19 | ||
25-05-2024 (So) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Iskra Mokrzesz | - |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Biała Gwiazda Krasice | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Liswarta II Krzepice | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Unia II Rędziny | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Znicz II Kłobuck | - |
Kolejka 20 | ||
01-06-2024 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Jurajskie Wilki Częstochowa | - |
01-06-2024 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Liswarta II Krzepice | - |
02-06-2024 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Junior Szarlejka | - |
02-06-2024 (N) - 11:00 | Unia II Rędziny - Pogoń Kamyk | - |
02-06-2024 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Piast Lubojna | - |
Kolejka 21 | ||
08-06-2024 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Unia II Rędziny | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Warta Pławno | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Znicz II Kłobuck | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Liswarta II Krzepice | - |
09-06-2024 (N) - 18:00 | Junior Szarlejka - Biała Gwiazda Krasice | - |
Kolejka 22 | ||
15-06-2024 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Iskra Mokrzesz | - |
16-06-2024 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Pogoń Kamyk | - |
16-06-2024 (N) - 11:00 | Znicz II Kłobuck - Sokół Wręczyca W. | - |
16-06-2024 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Jurajskie Wilki Częstochowa | - |
16-06-2024 (N) - 17:00 | Liswarta II Krzepice - Junior Szarlejka | - |