Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Opole 4 (2023/2024)
Klasa A Opole 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokół Niemodlin (s) | 20 | 46 | 65 | - | 26 |
2. | Otmęt Krapkowice | 21 | 43 | 56 | - | 20 |
3. | Unia Tułowice (s) | 20 | 34 | 69 | - | 47 |
4. | Fortuna II Głogówek (b) | 21 | 34 | 49 | - | 41 |
5. | Metalowiec Łambinowice | 20 | 33 | 48 | - | 43 |
6. | Racłavia Racławice | 21 | 32 | 57 | - | 31 |
7. | Polonia Biała | 20 | 29 | 34 | - | 33 |
8. | LKS Rusocin | 20 | 27 | 59 | - | 45 |
9. | Sudety Moszczanka | 21 | 27 | 43 | - | 64 |
10. | LZS Dytmarów | 20 | 21 | 26 | - | 50 |
11. | LZS Ścinawa Nyska | 20 | 19 | 28 | - | 47 |
12. | LZS Łąka Prudnicka (b) | 20 | 13 | 22 | - | 71 |
13. | LZS Rzepce | 20 | 12 | 30 | - | 68 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-19 - 16:00 | 1 | Metalowiec Łambinowice - LZS Dytmarów | 2-6 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | LZS Ścinawa Nyska - Racłavia Racławice | 0-4 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | LKS Rusocin - Otmęt Krapkowice | 1-4 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | LZS Łąka Prudnicka - Polonia Biała | 0-4 |
2023-08-20 - 14:00 | 1 | LZS Rzepce - Fortuna II Głogówek | 5-2 |
2023-08-20 - 14:00 | 1 | Unia Tułowice - Sudety Moszczanka | 5-1 |
2023-08-26 - 15:00 | 2 | Polonia Biała - Racłavia Racławice | 1-1 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Sokół Niemodlin - Unia Tułowice | 1-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Sudety Moszczanka - LKS Rusocin | 3-3 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Otmęt Krapkowice - LZS Rzepce | 2-0 |
2023-08-27 - 14:00 | 2 | Fortuna II Głogówek - LZS Ścinawa Nyska | 2-1 |
2023-08-27 - 17:00 | 2 | LZS Łąka Prudnicka - Metalowiec Łambinowice | 3-2 |
2023-09-02 - 17:00 | 3 | LZS Ścinawa Nyska - Otmęt Krapkowice | 0-2 |
2023-09-02 - 17:00 | 3 | LKS Rusocin - Sokół Niemodlin | 3-5 |
2023-09-02 - 17:00 | 3 | Metalowiec Łambinowice - Polonia Biała | 2-1 |
2023-09-03 - 14:00 | 3 | LZS Rzepce - Sudety Moszczanka | 5-5 |
2023-09-03 - 17:00 | 3 | Racłavia Racławice - Fortuna II Głogówek | 1-4 |
2023-09-03 - 17:00 | 3 | Unia Tułowice - LZS Dytmarów | 4-1 |
2023-09-09 - 13:00 | 4 | Sokół Niemodlin - LZS Rzepce | 6-0 |
2023-09-09 - 15:00 | 4 | Polonia Biała - Fortuna II Głogówek | 5-0 |
2023-09-09 - 16:30 | 4 | Sudety Moszczanka - LZS Ścinawa Nyska | 4-2 |
2023-09-09 - 16:30 | 4 | Otmęt Krapkowice - Racłavia Racławice | 2-2 |
2023-09-10 - 13:00 | 4 | LZS Dytmarów - LKS Rusocin | 2-1 |
2023-09-10 - 14:00 | 4 | LZS Łąka Prudnicka - Unia Tułowice | 2-6 |
2023-09-16 - 16:30 | 5 | Racłavia Racławice - Sudety Moszczanka | 1-2 |
2023-09-16 - 16:30 | 5 | LZS Ścinawa Nyska - Sokół Niemodlin | 0-5 |
2023-09-16 - 16:30 | 5 | LKS Rusocin - LZS Łąka Prudnicka | 9-1 |
2023-09-17 - 14:00 | 5 | Fortuna II Głogówek - Otmęt Krapkowice | 1-0 |
2023-09-17 - 14:00 | 5 | LZS Rzepce - LZS Dytmarów | 1-1 |
2023-09-17 - 16:30 | 5 | Unia Tułowice - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
2023-09-23 - 15:00 | 6 | Polonia Biała - Otmęt Krapkowice | 1-0 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Metalowiec Łambinowice - LKS Rusocin | 2-2 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Sokół Niemodlin - Racłavia Racławice | 1-0 |
2023-09-24 - 16:00 | 6 | LZS Łąka Prudnicka - LZS Rzepce | 1-3 |
2023-09-24 - 16:00 | 6 | LZS Dytmarów - LZS Ścinawa Nyska | 0-2 |
2023-09-24 - 16:00 | 6 | Sudety Moszczanka - Fortuna II Głogówek | 1-6 |
2023-09-30 - 14:00 | 7 | Fortuna II Głogówek - Sokół Niemodlin | 1-3 |
2023-09-30 - 15:30 | 7 | Sudety Moszczanka - Otmęt Krapkowice | 2-1 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Racłavia Racławice - LZS Dytmarów | 1-3 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Łąka Prudnicka | 1-1 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Unia Tułowice - Polonia Biała | 3-3 |
2023-10-01 - 14:00 | 7 | LZS Rzepce - Metalowiec Łambinowice | 1-3 |
2023-10-07 - 13:00 | 8 | Sokół Niemodlin - Otmęt Krapkowice | 2-4 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Polonia Biała - Sudety Moszczanka | 2-1 |
2023-10-07 - 15:30 | 8 | Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-4 |
2023-10-08 - 14:00 | 8 | LZS Dytmarów - Fortuna II Głogówek | 0-1 |
2023-10-08 - 15:00 | 8 | LZS Łąka Prudnicka - Racłavia Racławice | 1-7 |
2023-10-08 - 15:30 | 8 | Unia Tułowice - LKS Rusocin | 5-3 |
2023-10-14 - 13:00 | 9 | LKS Rusocin - Polonia Biała | 1-1 |
2023-10-14 - 15:30 | 9 | Sudety Moszczanka - Sokół Niemodlin | 2-5 |
2023-10-14 - 15:30 | 9 | Otmęt Krapkowice - LZS Dytmarów | 6-0 |
2023-10-14 - 15:30 | 9 | Racłavia Racławice - Metalowiec Łambinowice | 3-1 |
2023-10-15 - 15:00 | 9 | Fortuna II Głogówek - LZS Łąka Prudnicka | 2-0 |
2023-10-15 - 15:30 | 9 | LZS Rzepce - Unia Tułowice | 2-9 |
2023-10-21 - 13:00 | 10 | LKS Rusocin - LZS Rzepce | 3-1 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Unia Tułowice - LZS Ścinawa Nyska | 1-4 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Polonia Biała - Sokół Niemodlin | 0-4 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | Metalowiec Łambinowice - Fortuna II Głogówek | 4-2 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | LZS Łąka Prudnicka - Otmęt Krapkowice | 0-4 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | LZS Dytmarów - Sudety Moszczanka | 1-2 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Otmęt Krapkowice - Metalowiec Łambinowice | 8-1 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Racłavia Racławice - Unia Tułowice | 6-1 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | LZS Ścinawa Nyska - LKS Rusocin | 2-2 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | LZS Rzepce - Polonia Biała | 0-2 |
2023-10-28 - 14:30 | 11 | Sudety Moszczanka - LZS Łąka Prudnicka | 1-0 |
2023-10-29 - 14:00 | 11 | Sokół Niemodlin - LZS Dytmarów | 4-2 |
2023-11-04 - 13:30 | 12 | LKS Rusocin - Racłavia Racławice | 1-1 |
2023-11-04 - 13:30 | 12 | Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka | 7-2 |
2023-11-04 - 13:30 | 12 | Polonia Biała - LZS Dytmarów | 0-0 |
2023-11-05 - 13:30 | 12 | Unia Tułowice - Fortuna II Głogówek | 3-3 |
2023-11-05 - 13:30 | 12 | LZS Łąka Prudnicka - Sokół Niemodlin | 2-2 |
2023-11-05 - 14:00 | 12 | LZS Rzepce - LZS Ścinawa Nyska | 2-4 |
2023-11-11 - 13:00 | 13 | Sokół Niemodlin - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Otmęt Krapkowice - Unia Tułowice | 6-1 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Racłavia Racławice - LZS Rzepce | 1-1 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | LZS Ścinawa Nyska - Polonia Biała | 1-1 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | LZS Dytmarów - LZS Łąka Prudnicka | 1-2 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | Fortuna II Głogówek - LKS Rusocin | 5-4 |
2024-03-09 - 13:00 | 14 | Polonia Biała - LZS Łąka Prudnicka | 3-0 |
2024-03-09 - 15:00 | 14 | Racłavia Racławice - LZS Ścinawa Nyska | 3-1 |
2024-03-09 - 15:00 | 14 | Otmęt Krapkowice - LKS Rusocin | 2-1 |
2024-03-09 - 15:00 | 14 | Sudety Moszczanka - Unia Tułowice | 6-6 |
2024-03-10 - 15:00 | 14 | Fortuna II Głogówek - LZS Rzepce | 5-1 |
2024-03-10 - 15:00 | 14 | LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice | 1-0 |
2024-03-16 - 15:00 | 15 | Metalowiec Łambinowice - LZS Łąka Prudnicka | 1-1 |
2024-03-16 - 15:00 | 15 | Unia Tułowice - Sokół Niemodlin | 1-1 |
2024-03-16 - 15:00 | 15 | LKS Rusocin - Sudety Moszczanka | 3-2 |
2024-03-16 - 15:00 | 15 | Racłavia Racławice - Polonia Biała | 1-1 |
2024-03-17 - 14:00 | 15 | LZS Rzepce - Otmęt Krapkowice | 0-2 |
2024-03-17 - 15:00 | 15 | LZS Ścinawa Nyska - Fortuna II Głogówek | 1-0 |
2024-03-23 - 13:00 | 16 | Sudety Moszczanka - LZS Rzepce | 2-1 |
2024-03-23 - 15:00 | 16 | Sokół Niemodlin - LKS Rusocin | 3-3 |
2024-03-23 - 15:30 | 16 | Otmęt Krapkowice - LZS Ścinawa Nyska | 2-0 |
2024-03-23 - 15:30 | 16 | Polonia Biała - Metalowiec Łambinowice | 1-1 |
2024-03-24 - 13:00 | 16 | Fortuna II Głogówek - Racłavia Racławice | 1-3 |
2024-03-24 - 13:00 | 16 | LZS Dytmarów - Unia Tułowice | 0-5 |
2024-04-06 - 16:00 | 17 | Unia Tułowice - LZS Łąka Prudnicka | 3-1 |
2024-04-06 - 16:00 | 17 | LKS Rusocin - LZS Dytmarów | 7-0 |
2024-04-06 - 16:00 | 17 | LZS Ścinawa Nyska - Sudety Moszczanka | 1-2 |
2024-04-06 - 16:00 | 17 | Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice | 1-2 |
2024-04-07 - 14:00 | 17 | LZS Rzepce - Sokół Niemodlin | 1-5 |
2024-04-07 - 14:00 | 17 | Fortuna II Głogówek - Polonia Biała | 4-0 |
2024-04-13 - 16:30 | 18 | Sudety Moszczanka - Racłavia Racławice | 0-2 |
2024-04-13 - 16:30 | 18 | Sokół Niemodlin - LZS Ścinawa Nyska | 5-1 |
2024-04-13 - 16:30 | 18 | LZS Łąka Prudnicka - LKS Rusocin | 0-3 |
2024-04-13 - 16:30 | 18 | Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice | 3-0 |
2024-04-14 - 16:30 | 18 | Otmęt Krapkowice - Fortuna II Głogówek | 3-0 |
2024-04-14 - 17:00 | 18 | LZS Dytmarów - LZS Rzepce | 5-3 |
2024-04-20 - 16:00 | 19 | Racłavia Racławice - Sokół Niemodlin | 3-4 |
2024-04-20 - 17:00 | 19 | LKS Rusocin - Metalowiec Łambinowice | 3-0 |
2024-04-20 - 17:00 | 19 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów | 0-2 |
2024-04-20 - 17:00 | 19 | Otmęt Krapkowice - Polonia Biała | 2-2 |
2024-04-21 - 14:00 | 19 | LZS Rzepce - LZS Łąka Prudnicka | 2-1 |
2024-04-21 - 14:00 | 19 | Fortuna II Głogówek - Sudety Moszczanka | 2-1 |
2024-04-27 - 16:00 | 20 | Otmęt Krapkowice - Sudety Moszczanka | 2-3 |
2024-04-27 - 17:00 | 20 | Metalowiec Łambinowice - LZS Rzepce | 4-1 |
2024-04-27 - 17:00 | 20 | Polonia Biała - Unia Tułowice | 1-6 |
2024-04-28 - 17:00 | 20 | Sokół Niemodlin - Fortuna II Głogówek | 1-0 |
2024-04-28 - 17:00 | 20 | LZS Dytmarów - Racłavia Racławice | 0-3 |
2024-04-28 - 17:00 | 20 | LZS Łąka Prudnicka - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
2024-05-04 - 17:00 | 21 | LKS Rusocin - Unia Tułowice | 1-4 |
2024-05-04 - 17:00 | 21 | LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice | 2-7 |
2024-05-04 - 17:00 | 21 | Racłavia Racławice - LZS Łąka Prudnicka | 13-1 |
2024-05-04 - 17:00 | 21 | Otmęt Krapkowice - Sokół Niemodlin | 1-1 |
2024-05-04 - 17:00 | 21 | Sudety Moszczanka - Polonia Biała | 1-3 |
2024-05-05 - 14:00 | 21 | Fortuna II Głogówek - LZS Dytmarów | 5-0 |
2024-05-11 - 14:00 | 22 | Unia Tułowice - LZS Rzepce | 5-0 |
2024-05-11 - 15:00 | 22 | Sokół Niemodlin - Sudety Moszczanka | 6-0 |
2024-05-11 - 15:00 | 22 | Metalowiec Łambinowice - Racłavia Racławice | 3-0 |
2024-05-11 - 17:00 | 22 | Polonia Biała - LKS Rusocin | 2-5 |
2024-05-12 - 14:00 | 22 | LZS Łąka Prudnicka - Fortuna II Głogówek | 4-3 |
2024-05-12 - 17:30 | 22 | LZS Dytmarów - Otmęt Krapkowice | 1-1 |
2024-05-18 - 16:00 | 23 | Sokół Niemodlin - Polonia Biała | - |
2024-05-18 - 17:00 | 23 | Otmęt Krapkowice - LZS Łąka Prudnicka | - |
2024-05-18 - 17:00 | 23 | Sudety Moszczanka - LZS Dytmarów | - |
2024-05-19 - 14:00 | 23 | LZS Rzepce - LKS Rusocin | - |
2024-05-19 - 14:00 | 23 | Fortuna II Głogówek - Metalowiec Łambinowice | - |
2024-05-19 - 17:00 | 23 | LZS Ścinawa Nyska - Unia Tułowice | - |
2024-05-25 - 17:00 | 24 | Metalowiec Łambinowice - Otmęt Krapkowice | - |
2024-05-25 - 17:00 | 24 | Unia Tułowice - Racłavia Racławice | - |
2024-05-25 - 17:00 | 24 | LKS Rusocin - LZS Ścinawa Nyska | - |
2024-05-25 - 17:00 | 24 | Polonia Biała - LZS Rzepce | - |
2024-05-26 - 17:00 | 24 | LZS Dytmarów - Sokół Niemodlin | - |
2024-05-26 - 17:00 | 24 | LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka | - |
2024-06-01 - 17:00 | 25 | Racłavia Racławice - LKS Rusocin | - |
2024-06-01 - 17:00 | 25 | Sudety Moszczanka - Metalowiec Łambinowice | - |
2024-06-01 - 17:00 | 25 | LZS Dytmarów - Polonia Biała | - |
2024-06-01 - 17:30 | 25 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Rzepce | - |
2024-06-02 - 14:00 | 25 | Fortuna II Głogówek - Unia Tułowice | - |
2024-06-02 - 17:30 | 25 | Sokół Niemodlin - LZS Łąka Prudnicka | - |
2024-06-09 - 17:00 | 26 | LZS Łąka Prudnicka - LZS Dytmarów | - |
2024-06-09 - 17:00 | 26 | Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin | - |
2024-06-09 - 17:00 | 26 | Unia Tułowice - Otmęt Krapkowice | - |
2024-06-09 - 17:00 | 26 | LKS Rusocin - Fortuna II Głogówek | - |
2024-06-09 - 17:00 | 26 | LZS Rzepce - Racłavia Racławice | - |
2024-06-09 - 17:00 | 26 | Polonia Biała - LZS Ścinawa Nyska | - |