Archiwum: Piłka nożna - Klasa C Racibórz 1 (2023/2024)
Klasa C Racibórz 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Przyszłość II Rogów | 14 | 37 | 54 | - | 13 |
2. | LKS Cyprzanów | 14 | 35 | 66 | - | 15 |
3. | Ruch Bolesław | 15 | 34 | 45 | - | 20 |
4. | Silesia II Lubomia | 15 | 31 | 48 | - | 24 |
5. | LKS II Studzienna | 16 | 26 | 53 | - | 38 |
6. | Rozwój II Bełsznica | 16 | 25 | 44 | - | 42 |
7. | Olszynka Olza | 15 | 14 | 33 | - | 34 |
8. | Wicher Racibórz | 15 | 10 | 21 | - | 64 |
9. | Naprzód II Borucin | 16 | 10 | 23 | - | 66 |
10. | KS 1905 II Krzanowice | 2 | 0 | 3 | - | 11 |
11. | LKS Bojanów | 14 | 0 | 10 | - | 73 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-26 - 17:00 | 1 | LKS Cyprzanów - Naprzód II Borucin | 6-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 1 | LKS Bojanów - Przyszłość II Rogów | 0-4 |
2023-08-27 - 15:00 | 1 | Olszynka Olza - Rozwój II Bełsznica | 0-1 |
2023-08-27 - 15:00 | 1 | KS 1905 II Krzanowice - LKS II Studzienna | 1-6 |
2023-08-27 - 15:00 | 1 | Ruch Bolesław - Wicher Racibórz | 5-2 |
2023-09-02 - 14:00 | 2 | Wicher Racibórz - LKS Cyprzanów | 1-5 |
2023-09-02 - 15:30 | 2 | KS 1905 II Krzanowice - Ruch Bolesław | 2-5 |
2023-09-02 - 16:00 | 2 | Naprzód II Borucin - LKS Bojanów | 2-1 |
2023-09-03 - 11:00 | 2 | Rozwój II Bełsznica - LKS II Studzienna | 5-3 |
2023-09-03 - 16:00 | 2 | Silesia II Lubomia - Przyszłość II Rogów | 2-4 |
2023-09-09 - 16:00 | 3 | Ruch Bolesław - Rozwój II Bełsznica | 3-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 3 | LKS Cyprzanów - KS 1905 II Krzanowice | - |
2023-09-09 - 16:00 | 3 | LKS Bojanów - Wicher Racibórz | 1-3 |
2023-09-10 - 15:00 | 3 | Olszynka Olza - Silesia II Lubomia | 2-2 |
2023-09-10 - 16:00 | 3 | Przyszłość II Rogów - Naprzód II Borucin | 4-1 |
2023-09-16 - 16:00 | 4 | Silesia II Lubomia - Naprzód II Borucin | 6-1 |
2023-09-17 - 11:00 | 4 | Rozwój II Bełsznica - LKS Cyprzanów | 3-3 |
2023-09-17 - 11:00 | 4 | Olszynka Olza - LKS II Studzienna | 0-5 |
2023-09-17 - 15:00 | 4 | KS 1905 II Krzanowice - LKS Bojanów | - |
2023-11-18 - 13:00 | 4 | Wicher Racibórz - Przyszłość II Rogów | 0-9 |
2023-09-23 - 15:00 | 5 | LKS Bojanów - Rozwój II Bełsznica | 3-6 |
2023-09-23 - 16:00 | 5 | Ruch Bolesław - Olszynka Olza | 3-0 |
2023-09-23 - 16:00 | 5 | Przyszłość II Rogów - KS 1905 II Krzanowice | - |
2023-09-24 - 15:00 | 5 | LKS II Studzienna - Silesia II Lubomia | 1-4 |
2023-09-24 - 15:00 | 5 | Naprzód II Borucin - Wicher Racibórz | 2-2 |
2023-09-30 - 16:00 | 6 | Silesia II Lubomia - Wicher Racibórz | 3-0 |
2023-10-01 - 11:00 | 6 | Rozwój II Bełsznica - Przyszłość II Rogów | 2-1 |
2023-10-01 - 15:00 | 6 | KS 1905 II Krzanowice - Naprzód II Borucin | - |
2023-10-01 - 15:00 | 6 | Olszynka Olza - LKS Cyprzanów | 1-2 |
2023-10-01 - 15:00 | 6 | LKS II Studzienna - Ruch Bolesław | 1-1 |
2023-10-07 - 15:00 | 7 | LKS Cyprzanów - LKS II Studzienna | 7-1 |
2023-10-07 - 15:00 | 7 | LKS Bojanów - Olszynka Olza | 0-8 |
2023-10-07 - 15:00 | 7 | Wicher Racibórz - KS 1905 II Krzanowice | - |
2023-10-08 - 14:00 | 7 | Ruch Bolesław - Silesia II Lubomia | 1-2 |
2023-10-08 - 15:00 | 7 | Naprzód II Borucin - Rozwój II Bełsznica | 0-4 |
2023-10-14 - 15:00 | 8 | Silesia II Lubomia - KS 1905 II Krzanowice | - |
2023-10-14 - 15:00 | 8 | Ruch Bolesław - LKS Cyprzanów | 3-2 |
2023-10-15 - 11:00 | 8 | Rozwój II Bełsznica - Wicher Racibórz | 7-2 |
2023-10-15 - 15:00 | 8 | Olszynka Olza - Przyszłość II Rogów | 1-3 |
2023-10-15 - 15:00 | 8 | LKS II Studzienna - LKS Bojanów | 4-1 |
2023-10-21 - 15:00 | 9 | LKS Bojanów - Ruch Bolesław | 1-3 |
2023-10-22 - 14:00 | 9 | Naprzód II Borucin - Olszynka Olza | 3-2 |
2023-10-22 - 15:00 | 9 | LKS Cyprzanów - Silesia II Lubomia | 5-1 |
2023-10-22 - 15:00 | 9 | Przyszłość II Rogów - LKS II Studzienna | 2-1 |
2023-10-22 - 15:00 | 9 | KS 1905 II Krzanowice - Rozwój II Bełsznica | - |
2023-10-28 - 13:00 | 10 | LKS II Studzienna - Naprzód II Borucin | 5-1 |
2023-10-28 - 14:00 | 10 | Ruch Bolesław - Przyszłość II Rogów | 2-4 |
2023-10-28 - 14:00 | 10 | LKS Cyprzanów - LKS Bojanów | 15-0 |
2023-10-29 - 11:00 | 10 | Silesia II Lubomia - Rozwój II Bełsznica | 5-1 |
2023-10-29 - 14:00 | 10 | Olszynka Olza - Wicher Racibórz | 5-1 |
2023-11-04 - 14:00 | 11 | LKS Bojanów - Silesia II Lubomia | 0-5 |
2023-11-04 - 14:00 | 11 | Przyszłość II Rogów - LKS Cyprzanów | 2-2 |
2023-11-04 - 14:00 | 11 | Wicher Racibórz - LKS II Studzienna | 3-5 |
2023-11-05 - 14:00 | 11 | Naprzód II Borucin - Ruch Bolesław | 0-3 v.o. |
2023-11-05 - 14:00 | 11 | KS 1905 II Krzanowice - Olszynka Olza | - |
0000-00-00 - 00:00 | 12 | KS 1905 II Krzanowice - LKS II Studzienna | - |
2024-03-30 - 13:00 | 12 | Rozwój II Bełsznica - Olszynka Olza | 0-3 v.o. |
2024-03-30 - 13:00 | 12 | Wicher Racibórz - Ruch Bolesław | 0-5 |
2024-03-30 - 13:00 | 12 | Przyszłość II Rogów - LKS Bojanów | 4-0 |
2024-03-30 - 14:30 | 12 | Naprzód II Borucin - LKS Cyprzanów | 2-6 |
0000-00-00 - 00:00 | 13 | Ruch Bolesław - KS 1905 II Krzanowice | - |
2024-04-06 - 14:00 | 13 | LKS II Studzienna - Rozwój II Bełsznica | 6-0 |
2024-04-06 - 17:00 | 13 | LKS Bojanów - Naprzód II Borucin | 1-2 |
2024-04-06 - 17:00 | 13 | LKS Cyprzanów - Wicher Racibórz | 4-0 |
2024-04-07 - 16:00 | 13 | Przyszłość II Rogów - Silesia II Lubomia | 1-0 |
0000-00-00 - 00:00 | 14 | KS 1905 II Krzanowice - LKS Cyprzanów | - |
2024-04-13 - 15:00 | 14 | Wicher Racibórz - LKS Bojanów | 3-0 |
2024-04-14 - 11:00 | 14 | Silesia II Lubomia - Olszynka Olza | 4-0 |
2024-04-14 - 11:00 | 14 | Rozwój II Bełsznica - Ruch Bolesław | 2-3 |
2024-04-14 - 12:00 | 14 | Naprzód II Borucin - Przyszłość II Rogów | 0-7 |
0000-00-00 - 00:00 | 15 | LKS Bojanów - KS 1905 II Krzanowice | - |
2024-04-20 - 17:00 | 15 | Naprzód II Borucin - Silesia II Lubomia | 3-6 |
2024-04-20 - 17:00 | 15 | LKS Cyprzanów - Rozwój II Bełsznica | 5-0 |
2024-04-21 - 15:00 | 15 | LKS II Studzienna - Olszynka Olza | 3-3 |
2024-04-21 - 17:00 | 15 | Przyszłość II Rogów - Wicher Racibórz | 6-0 |
0000-00-00 - 00:00 | 16 | KS 1905 II Krzanowice - Przyszłość II Rogów | - |
2024-04-27 - 15:00 | 16 | Silesia II Lubomia - LKS II Studzienna | 0-3 |
2024-04-27 - 15:00 | 16 | Wicher Racibórz - Naprzód II Borucin | 2-1 |
2024-04-27 - 16:00 | 16 | Olszynka Olza - Ruch Bolesław | 1-2 |
2024-04-28 - 11:00 | 16 | Rozwój II Bełsznica - LKS Bojanów | 8-0 |
0000-00-00 - 00:00 | 17 | Naprzód II Borucin - KS 1905 II Krzanowice | - |
2024-05-04 - 15:00 | 17 | Wicher Racibórz - Silesia II Lubomia | 2-6 |
2024-05-04 - 15:00 | 17 | LKS Cyprzanów - Olszynka Olza | 3-1 |
2024-05-04 - 17:00 | 17 | Ruch Bolesław - LKS II Studzienna | 6-1 |
2024-05-05 - 15:00 | 17 | Przyszłość II Rogów - Rozwój II Bełsznica | 3-2 |
0000-00-00 - 00:00 | 18 | KS 1905 II Krzanowice - Wicher Racibórz | - |
2024-05-12 - 11:00 | 18 | Silesia II Lubomia - Ruch Bolesław | 2-0 |
2024-05-12 - 11:00 | 18 | Rozwój II Bełsznica - Naprzód II Borucin | 3-2 |
2024-05-12 - 15:00 | 18 | Olszynka Olza - LKS Bojanów | 6-2 |
2024-05-12 - 17:00 | 18 | LKS II Studzienna - LKS Cyprzanów | 0-1 |
0000-00-00 - 00:00 | 19 | KS 1905 II Krzanowice - Silesia II Lubomia | - |
2024-05-18 - 15:00 | 19 | Wicher Racibórz - Rozwój II Bełsznica | - |
2024-05-18 - 17:00 | 19 | LKS Bojanów - LKS II Studzienna | - |
2024-05-19 - 14:00 | 19 | Przyszłość II Rogów - Olszynka Olza | - |
2024-05-19 - 14:00 | 19 | LKS Cyprzanów - Ruch Bolesław | - |
0000-00-00 - 00:00 | 20 | Rozwój II Bełsznica - KS 1905 II Krzanowice | - |
2024-05-25 - 15:00 | 20 | LKS II Studzienna - Przyszłość II Rogów | - |
2024-05-25 - 16:00 | 20 | Silesia II Lubomia - LKS Cyprzanów | - |
2024-05-26 - 11:00 | 20 | Ruch Bolesław - LKS Bojanów | - |
2024-05-26 - 15:00 | 20 | Olszynka Olza - Naprzód II Borucin | - |
2024-03-24 - 14:00 | 21 | Naprzód II Borucin - LKS II Studzienna | 3-8 |
2024-06-01 - 15:00 | 21 | Wicher Racibórz - Olszynka Olza | - |
2024-06-01 - 17:00 | 21 | LKS Bojanów - LKS Cyprzanów | - |
2024-06-02 - 11:00 | 21 | Rozwój II Bełsznica - Silesia II Lubomia | - |
2024-06-02 - 17:00 | 21 | Przyszłość II Rogów - Ruch Bolesław | - |
0000-00-00 - 00:00 | 22 | Olszynka Olza - KS 1905 II Krzanowice | - |
2024-06-08 - 17:00 | 22 | LKS Cyprzanów - Przyszłość II Rogów | - |
2024-06-08 - 17:00 | 22 | Ruch Bolesław - Naprzód II Borucin | - |
2024-06-09 - 11:00 | 22 | Silesia II Lubomia - LKS Bojanów | - |
2024-06-09 - 17:00 | 22 | LKS II Studzienna - Wicher Racibórz | - |