Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Stilon Gorzów Wlkp. - MKS Gogolin | 1-1 |
Śląsk Wrocław - GKS Katowice | 5-0 |
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 1-7 |
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław | 0-3 |
LZS Rożnów - LZS Polanowice | 3-1 |
KP Kamień - Dąb Dębieńsko | 5-1 |
Orzeł Koty - Zgoda Repty | 0-2 |
Górnik II Bobrowniki - Tęcza Zendek | 6-0 |
Polonia II Nysa - Młodzik Strzelce Op. | 3-1 |
Błękitni Pierściec - LKS Pruchna | 2-7 |
Józefka Chorzów - Naprzód Lipiny | 1-3 |
Ruch Radzionków - GKS Tychy | 0-4 |
Pogoń Pludry - Młodzik Strzelce Op. | 2-4 |
UKS Opole - LZS Grudzice | 3-7 |
LZS Przechód - KS Skarbimierz | 1-4 |
LZS Dziewiętlice - Polonia Prószków | 0-17 |
Płomień Ochojec - Wicher Wilchwy | 2-3 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 05 października 2023 00:18
ZAGŁĘBIE LUBIN - GALICZANKA LWÓW 31-23 (19-12)
Zagłębie Lubin: Karin Bujnochova (9), Daria Michalak (6), Adrianna GÓrna (4), Karolina Kochaniak-sala (4), Daria Przywara (3), Jovana MilojeviĆ (2), Karolina JureŃczyk (1), Monika Maliczkiewicz (1), Aneta Promis (1), Joanna Drabik, Natalia Pankowska, Simona Szarkova, Barbara Zima, Aleksandra ZychGaliczanka Lwów: Milana Shukal (8), Mariana Markevych (4), Olesia Diachenko (3), Diana Dmytryshyn (2), Tetiana Poliak (2), Maryna Konovalova (1), Kateryna Kozak (1), Iryna Prokopiak (1), Anastasiia Tkach (1), Svitlana Havrysh, Vanessa Lakatosh, Tetiana Mykoliuk, Anna Stadnyk, Kateryna Haiduk, Mariia Poliak
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 05 października 2023 00:18
START ELBLĄG - MKS LUBLIN 19-31 (6-19)
Start Elbląg: Vitoria Macedo (5), Weronika Weber (5), Joanna WoŁoszyk (3), Nikola GŁĘbocka (2), Tatsiana Pahrabitskaya (2), Paulina KuŹmiŃska (1), Paulina Stapurewicz (1), Małgorzata CiĄĆka, Klaudia GrabiŃska, Moniky Novais bancilon, Nikola Owczarek, Nevena Radojcic, Wiktoria Tarczyluk, Zuzanna StefaŃskaMKS Lublin: Daria Szynkaruk (6), Magda Balsam (3), Patrycja Noga (3), Michalina Pastuszka (3), Julia Pietras (3), Stela Posavec (3), Magda WiĘckowska (3), Paulina Masna (2), Oktawia PŁomiŃska (2), Kinga Achruk (1), Aleksandra Tomczyk (1), Paulina Wdowiak (1), Weronika Gawlik, Maria Szczepaniak, Dominika WiĘckowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 01 października 2023 07:11
MKS GNIEZNO - MKS LUBLIN 25-30 (11-12)
MKS Gniezno: Żaneta Lipok (8), Malwina Hartman (4), Monika ŁĘgowska (4), Magdalena Nurska (4), Nikola Szczepanik (3), Karolina Chojnacka (1), Justyna ŚwierŻewska (1), Zofia Bartkowiak, Marta GiszczyŃska, Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Oliwia Kuriata, Martyna Matysek, Agnieszka Siwka, Magdalena Widuch, Maria TanaŚMKS Lublin: Magda Balsam (5), Stela Posavec (5), Oktawia PŁomiŃska (4), Daria Szynkaruk (4), Michalina Pastuszka (3), Magda WiĘckowska (3), Patrycja Noga (2), Aleksandra Tomczyk (2), Kinga Achruk (1), Dominika WiĘckowska (1), Weronika Gawlik, Paulina Masna, Julia Pietras, Paulina Wdowiak, Maria Szczepaniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 01 października 2023 07:11
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 24-27 (13-9)
Piłka Ręczna Koszalin: Kristina Kubisova (5), Anna MĄczka (4), Hanna Rycharska (3), Aleksandra ZaleŚny (3), Nikola MĘczykowska (2), Marcelina PolaŃska (2), Gabriela Urbaniak (2), Barbara ChoromaŃska (1), Martyna Koper (1), Natalia Stokowiec (1), Karina Bayrak, Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Adrianna Nowicka, Gabriela Haric, Karolina SzajekPiotrcowia Piotrków Tryb.: Silvie Polaskova (6), Tatjana Trbovic (6), Justyna Świerczek (5), Daria Grobelna (4), Joanna Gadzina (2), Karolina Mokrzka (2), Tauani Martins schneider (1), Sylwia Radushko (1), Patrycja KrÓlikowska, Karolina Sarnecka, Lucyna Sobecka, Oliwia Suliga, Oliwia Szczepanek, Joanna Waga
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 01 października 2023 07:11
JKS JAROSŁAW - GMINA KOBIERZYCE 19-23 (10-11)
JKS Jarosław: Katarzyna Kozimur (5), Sandra Guziewicz (4), Sylwia Matuszczyk (4), Edyta Byzdra (3), Nataliia Dmytrenko (1), Wiktoria Kostuch (1), Julia Skubacz (1), Weronika Kordowiecka, Kinga StrÓzik, Martyna Hawryluk, Sabina Kubisztal, Angelika Luberecka, Anna maria Musakova, Hanna SzczotkaGmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (6), Katarzyna Cygan (4), Natalia Janas (3), Małgorzata Buklarewicz (2), Zorica Despodovska (2), Oliwia Domagalska (2), Anastasiya Melekestseva (2), Lesia Smolinh (2), Patrycja Chojnacka, Magdalena DraŻyk, Wiktoria KociŃska, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Zuzanna WaŻna, Viktoriia Saltaniuk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 27 września 2023 15:02
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - ZAGŁĘBIE LUBIN 22-35 (7-15)
Piłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (7), Karina Bayrak (5), Alexandra Ivanytsia (4), Hanna Rycharska (2), Natalia Stokowiec (2), Kristina Kubisova (1), Nikola MĘczykowska (1), Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Gabriela Haric, Martyna Koper, Adrianna Nowicka, Marcelina PolaŃska, Karolina Szajek, Dominika Szynkaruk, Aleksandra ZaleŚnyZagłębie Lubin: Karin Bujnochova (6), Aneta Promis (6), Daria Michalak (5), Aleksandra Zych (5), Jovana MilojeviĆ (3), Daria Przywara (3), Karolina JureŃczyk (2), Karolina Kochaniak-sala (2), Joanna Drabik (1), Monika Maliczkiewicz (1), Natalia Pankowska (1), Adrianna GÓrna, Patricia Machado matieli, Simona Szarkova, Barbara Zima
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 25 września 2023 03:30
MKS LUBLIN - JKS JAROSŁAW 35-16 (19-5)
MKS Lublin: Magda Balsam (8), Kinga Achruk (7), Oktawia PŁomiŃska (5), Michalina Pastuszka (4), Aleksandra Tomczyk (3), Daria Szynkaruk (2), Magda WiĘckowska (2), Paulina Masna (1), Julia Pietras (1), Stela Posavec (1), Dominika WiĘckowska (1), Weronika Gawlik, Patrycja Noga, Maria Szczepaniak, Paulina Wdowiak, Karolina WicikJKS Jarosław: Sylwia Matuszczyk (4), Julia Skubacz (4), Wiktoria Kostuch (2), Angelika Luberecka (2), Hanna Szczotka (2), Nataliia Dmytrenko (1), Sandra Guziewicz (1), Martyna Hawryluk, Weronika Kordowiecka, Katarzyna Kozimur, Sabina Kubisztal, Anna maria Musakova, Kinga StrÓzik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 23 września 2023 20:27
START ELBLĄG - GALICZANKA LWÓW 31-37 (15-18)
Start Elbląg: Weronika Weber (7), Vitoria Macedo (5), Tatsiana Pahrabitskaya (4), Paulina Stapurewicz (4), Joanna WoŁoszyk (4), Nikola GŁĘbocka (3), Iga Dworniczuk (1), Klaudia GrabiŃska (1), Paulina KuŹmiŃska (1), Wiktoria Tarczyluk (1), Małgorzata CiĄĆka, Moniky Novais bancilon, Nevena Radojcic, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃskaGaliczanka Lwów: Diana Dmytryshyn (10), Maryna Konovalova (7), Tetiana Poliak (7), Olesia Diachenko (4), Milana Shukal (4), Mariana Markevych (2), Iryna Prokopiak (2), Kateryna Kozak (1), Anastasiia Dutko, Vanessa Lakatosh, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Anastasiia Tkach, Karina Zdrila, Yuliia Hutnyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 22 września 2023 13:37
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - MKS GNIEZNO 27-30 (12-16)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Joanna Gadzina (5), Joanna Waga (5), Patrycja KrÓlikowska (4), Sylwia Radushko (3), Karolina Mokrzka (2), Silvie Polaskova (2), Lucyna Sobecka (2), Justyna Świerczek (2), Tauani Martins schneider (1), Tatjana Trbovic (1), Daria Grobelna, Matylda Mielewczyk, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga, Oliwia SzczepanekMKS Gniezno: Malwina Hartman (7), Żaneta Lipok (6), Martyna Matysek (5), Monika ŁĘgowska (4), Oliwia Kuriata (2), Magdalena Nurska (2), Nikola Szczepanik (2), Justyna ŚwierŻewska (2), Karolina Chojnacka, Marta GiszczyŃska, Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Agnieszka Siwka, Magdalena Widuch
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 21 września 2023 05:36
ZAGŁĘBIE LUBIN - START ELBLĄG 28-21 (12-12)
Zagłębie Lubin: Daria Michalak (7), Patricia Machado matieli (5), Jovana MilojeviĆ (5), Karolina Kochaniak-sala (4), Aneta Promis (3), Joanna Drabik (2), Simona Szarkova (2), Karin Bujnochova, Adrianna GÓrna, Kinga Grzyb, Karolina JureŃczyk, Monika Maliczkiewicz, Natalia Pankowska, Barbara Zima, Aleksandra Zych, Daria PrzywaraStart Elbląg: Tatsiana Pahrabitskaya (4), Nikola GŁĘbocka (3), Vitoria Macedo (3), Weronika Weber (3), Joanna WoŁoszyk (3), Iga Dworniczuk (2), Paulina Stapurewicz (2), Moniky Novais bancilon (1), Małgorzata CiĄĆka, Klaudia GrabiŃska, Paulina KuŹmiŃska, Nikola Owczarek, Nevena Radojcic, Wiktoria Tarczyluk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 18 września 2023 07:19
GALICZANKA LWÓW - GMINA KOBIERZYCE 27-30 (14-15)
Galiczanka Lwów: Olesia Diachenko (6), Diana Dmytryshyn (5), Maryna Konovalova (4), Mariana Markevych (4), Kateryna Kozak (3), Tetiana Poliak (2), Iryna Prokopiak (2), Milana Shukal (1), Anastasiia Dutko, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Anastasiia Tkach, Karina Zdrila, Yuliia Hutnyk, Vanessa LakatoshGmina Kobierzyce: Zorica Despodovska (10), Oliwia Domagalska (4), Zuzanna WaŻna (4), Natalia Janas (3), Mariola Wiertelak (3), Katarzyna Cygan (2), Magdalena DraŻyk (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Aleksandra Kucharska (1), Patrycja Chojnacka, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Anastasiya Melekestseva, Viktoriia Saltaniuk, Lesia Smolinh
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 17 września 2023 10:59
MKS GNIEZNO - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 26-19 (14-10)
MKS Gniezno: Żaneta Lipok (8), Justyna ŚwierŻewska (6), Monika ŁĘgowska (3), Magdalena Nurska (3), Malwina Hartman (2), Martyna Matysek (2), Nikola Szczepanik (2), Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Oliwia Kuriata, Zofia Bartkowiak, Karolina Chojnacka, Marta GiszczyŃska, Agnieszka Siwka, Maria TanaŚ, Magdalena WiduchPiłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (6), Martyna Koper (4), Aleksandra ZaleŚny (3), Karolina Szajek (2), Gabriela Urbaniak (2), Alexandra Ivanytsia (1), Kristina Kubisova (1), Karina Bayrak, Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Gabriela Haric, Nikola MĘczykowska, Adrianna Nowicka, Marcelina PolaŃska, Hanna Rycharska, Natalia Stokowiec
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 6 z 48