Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 10 | |
---|---|
Śląsk Wrocław - Grunwald Ruda Śl. |
18:15 |
Kolejka 15 | |
23-28 |
|
Kolejka 18 | |
36-33 |
|
Gmina II Kobierzyce - Victoria Świebodzice |
- |
Otmęt Krapkowice - Zgoda Ruda Śl. |
18:00 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
14 | 39 | 490 | - | 394 |
2. |
><
Victoria Świebodzice
|
13 | 24 | 379 | - | 357 |
3. |
><
Start Pietrowice
|
14 | 23 | 401 | - | 380 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
13 | 18 | 381 | - | 382 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
LKS Ślemieńska - Koszarawa Żywiec | 2-9 |
LKS Studzienna - LKS 07 Markowice | 3-2 |
Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno | 3-2 |
Śląsk Łubniany - LZS Kotórz | 4-2 |
Sokół Niemodlin - Sudety Moszczanka | 6-0 |
Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów | 1-1 |
LZS Starowice - Carina Gubin | 2-1 |
Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
Korona Bargłówka - Florian Czekanów | 2-5 |
Górnik Zabrze - Stal Mielec | 1-1 |
Olza Pogwizdów - LKS II Pogórze | 1-1 |
Unia Tułowice - LZS Rzepce | 5-0 |
LKS Goleszów - Soła Rajcza | 2-5 |
LKS Buków - Górnik Pszów | 3-1 |
Fortuna Łącznik - LKS Strzeleczki | 2-1 |
Atom Grądy - Podzamcze Nysa | 0-8 |
LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 4-4 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 14 kwietnia 2019 10:30
START MICHAŁKOWICE - TOR DOBRZEŃ 23-22 (11-9)
Start Michałkowice: Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Weronika DurŁak, Marta Grabowska, Magdalena Grzymek, Daria Janik, Klaudia Kulik, Zofia Matejczyk, Karolina Misiak, Ewelina MorczyŃska, Daria Nawrocka, Natalia Nowak, Maria Schmidt, Natalia Szczepaniak, Martyna Szybalska, Alicja WideraTOR Dobrzeń: Paulina Badowska, Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Emilia Łachut, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 10 kwietnia 2019 06:28
IMPERIUM II KATOWICE - JKS II JAROSŁAW ◄ 35-35 (15-20)
Karne: 3-1
Imperium II Katowice: Magdalena Bala, Barbara Bielat, Agnieszka Jalowietzki, Martyna Jelitko, Sandra KaŁĘka, Karolina Kroll, Paulina Kulik, Katarzyna Loranc, Agata Opitek, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Julia Stolarczyk, Marlena Wodarka, Wiktoria Zaborska, Wiktoria Zuzel, Natalia ZwolennikJKS II Jarosław: Marta Backiel, Olga Kozdrowicz , Angelika Luberecka, Klaudia NaleŚniak, Aleksandra Rygiel, Klaudia Ulma, Iga WiciŃska, Paula Wojtaszek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 07 kwietnia 2019 08:28
ZGODA RUDA ŚL. - START MICHAŁKOWICE 32-19 (15-9)
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Justyna Cuber, Lucyna GÓrczyk, Martyna Hawryluk, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Magdalena Kuberek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Anna Samol, Julia Skubacz, Marta Weihrauch, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka ZimowskaStart Michałkowice: Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Weronika DurŁak, Magdalena Grzymek, Weronika GuŚtak, Zuzanna Haraf, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Natalia Kudla, Klaudia Kulik, Karolina Misiak, Ewelina MorczyŃska, Daria Nawrocka, Maria Schmidt, Martyna Szybalska, Alicja Widera
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 07 kwietnia 2019 08:28
CRACOVIA KRAKÓW - HANDBALL RZESZÓW 29-13 (15-5)
Cracovia Kraków: Dominika Franczyk, Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Roksana Robaszek, Małgorzata Skalska, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia WojasHandball Rzeszów: Aleksandra Bielec , Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Samanta DrapaŁa, Wiktoria Flak, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita Ziajka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 25 marca 2019 02:22
IMPERIUM II KATOWICE - CRACOVIA KRAKÓW 30-38 (18-20)
Imperium II Katowice: Paulina Kulik (7), Martyna Jelitko (6), Marlena Wodarka (5), Katarzyna Loranc (4), Karolina Kawalec (3), Agnieszka Jalowietzki (2), Sandra KaŁĘka (2), Magdalena Bala (1), Barbara Bielat, Karolina Kroll, Adrianna Mazurczyk, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Wiktoria Zuzel, Agata Opitek, Julia StolarczykCracovia Kraków: Laura ŚwiĄtek (10), Paulina Reichel (7), Justyna StaroŃ (6), Milena Herman (4), Katarzyna KamusiŃska (3), Dominika Franczyk (2), Agata StĘpieŃ (2), Natalia Wojas (2), Paulina Klimowicz (1), Marlena Nikody (1), Roksana Robaszek, Joanna StĘpnik, Katarzyna Kawa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 25 marca 2019 02:22
HANDBALL RZESZÓW - TOR DOBRZEŃ 27-25 (19-14)
Handball Rzeszów: Aleksandra Bielec , Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Wiktoria Flak, Sylwia Galica, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Klaudia Prajsnar, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita ZiajkaTOR Dobrzeń: Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria Pozniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 24 marca 2019 13:02
START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 31-17 (13-12)
Start Pietrowice: Klara Gotzmann (8), Nikolina Posmyk (7), Nicole Gabryel (3), Weronika Malinowska (3), Karolina Bugdoll (2), Nicole Chmielewska (2), Agata PodsiadŁo (2), Weronika Chrobak (1), Sandra Kowalewska (1), Sandra PoznaŃska (1), Marta Steuer (1), Sandra Jokel, Klaudia KrawczyŃska, Karolina PlutkaStart Michałkowice: Daria Nawrocka (5), Alicja Widera (4), Magdalena Grzymek (3), Nicola JarzĄbek (2), Monika JerczyŃska (1), Ewelina MorczyŃska (1), Natalia Szczepaniak (1), Karolina DeresiŃska, Klaudia Drost, Wiktoria Firecka, Marta Grabowska, Zuzanna Haraf, Natalia Kudla, Klaudia Kulik, Karolina Misiak, Martyna Szybalska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 18 marca 2019 01:33
START MICHAŁKOWICE - IMPERIUM II KATOWICE 21-24 (9-11)
Start Michałkowice: Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Weronika DurŁak, Marta Grabowska, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Daria Janik, Nicola JarzĄbek, Monika JerczyŃska, Karolina Misiak, Ewelina MorczyŃska, Daria Nawrocka, Maria Schmidt, Natalia Szczepaniak, Martyna Szybalska, Alicja WideraImperium II Katowice: Magdalena Bala, Barbara Bielat, Agnieszka Jalowietzki, Martyna Jelitko, Sandra KaŁĘka, Karolina Kroll, Paulina Kulik, Katarzyna Loranc, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Julia Stolarczyk, Zofia Szakowska, Marlena Wodarka, Wiktoria Zaborska, Natalia Zwolennik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:13
ZGODA RUDA ŚL. - HANDBALL RZESZÓW 37-21 (20-8)
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Justyna Cuber, Martyna Hawryluk, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Magdalena Kuberek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Anna Samol, Julia Skubacz, Marta Weihrauch, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka ZimowskaHandball Rzeszów: Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Wiktoria Flak, Sylwia Galica, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Klaudia Prajsnar, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita Ziajka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:13
TOR DOBRZEŃ - START PIETROWICE 28-18 (13-11)
TOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria PozniakStart Pietrowice: Karolina Bugdoll, Nicole Chmielewska, Nicole Gabryel, Klara Gotzmann, Sandra Jokel, Karolina Kalinowska, Sandra Kowalewska, Klaudia KrawczyŃska, Weronika Malinowska, Karolina Plutka, Agata PodsiadŁo, Nikolina Posmyk, Sandra PoznaŃska, Marta Steuer
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:13
CRACOVIA KRAKÓW - JKS II JAROSŁAW 31-27 (18-12)
Cracovia Kraków: Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Roksana Robaszek, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia WojasJKS II Jarosław: Malwina Bartoszek, Patrycja BieŃkowska, Olga Kozdrowicz , Dagmara Kulpa, Katarzyna Moszkowicz, Zuzanna Piorun, Aleksandra Rygiel, Amanda Szymborska, Iga WiciŃska, Paula Wojtaszek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 12 marca 2019 18:52
IMPERIUM II KATOWICE - TOR DOBRZEŃ 30-18 (16-8)
Imperium II Katowice: Barbara Bielat, Agnieszka Jalowietzki, Martyna Jelitko, Sandra KaŁĘka, Karolina Kawalec, Karolina Kroll, Paulina Kulik, Katarzyna Loranc, Paulina Łuczyk, Agata Opitek, Sabina Radlak, Julia Stolarczyk, Zofia Szakowska, Marlena Wodarka, Natalia ZwolennikTOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria Pozniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 10 z 16