Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 10 | |
---|---|
Śląsk Wrocław - Grunwald Ruda Śl. |
18:15 |
Kolejka 15 | |
23-28 |
|
Kolejka 18 | |
36-33 |
|
Gmina II Kobierzyce - Victoria Świebodzice |
- |
Otmęt Krapkowice - Zgoda Ruda Śl. |
18:00 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
14 | 39 | 490 | - | 394 |
2. |
><
Victoria Świebodzice
|
13 | 24 | 379 | - | 357 |
3. |
><
Start Pietrowice
|
14 | 23 | 401 | - | 380 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
13 | 18 | 381 | - | 382 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Atom Grądy - Podzamcze Nysa | 0-8 |
LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 4-4 |
Jedynka Niemodlin - LZS Starowice | 2-3 |
Ruch II Radzionków - Polonia II Bytom | 2-0 |
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom | 1-4 |
Józefka Chorzów - Piast Gliwice | 3-4 |
Orzeł Źlinice - LZS Ujazd | 3-1 |
Ostoja Żelisławice - Unia Kosztowy | 2-2 |
LZS Chrząszczyce - LKS Ligota Turawska | 5-1 |
Podbeskidzie III Bielsko-Biała - GLKS II Wilkowice | 3-1 |
LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała | 2-2 |
Polonia Nysa - MKS Gogolin | 0-1 |
LZS Piotrówka - Małapanew II Ozimek | 5-0 |
Start Dobrodzień - Jedność Rozmierka | 0-0 |
Piast Strzelce Op. - Piast II Strzelce Op. | 12-1 |
LKS Woszczyce - Leśnik Kobiór | 7-3 |
JUW Jaroszowice - KS Międzyrzecze Dolne | 6-0 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
piątek, 05 marca 2021 02:57
START PIETROWICE - NC ZABRZE 18-18 ► (7-8)
Karne: 4-5
Start Pietrowice: Laura Szczepanik (6), Agnieszka ZioŁa (4), Oliwia Szewczyk (3), Julia PawŁowska (2), Weronika WesoŁowska (2), Agata PodsiadŁo (1), Weronika Chrobak, Wiktoria Firecka, Karolina Kawalec, Oktawia Kowalska, Weronika Malinowska, Daria Chrzanowska, Julia Duc, Justyna Gontarek, Sandra Kowalewska, Karolina SoleckaNC Zabrze: Aleksandra CzerwiŃska (6), Natalia GabryŚ (3), Dominika Jakubiec (2), Natalia Piasecka (2), Oliwia Przystalska (2), Oliwia Jakubowska (1), Martyna Mrozek (1), Wiktoria Pietryga (1), Kamila Czapla, Kinga Grzegorzewska, Laura Pastuszka, Dominika Przewosnik, Maria SzlĘk, Martyna Hawryluk, Martyna PiĄtek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 28 lutego 2021 17:47
START MICHAŁKOWICE - HANDBALL RZESZÓW 25-31 (14-14)
Start Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Natalia Surlas, Julia Umywalnik, Aleksandra WalentyŃska, Marlena Wodarka, Weronika ZalewskaHandball Rzeszów: Julia Ginalska, Alicja Harpula, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Kinga OsĘkowska, Julia PŁocica, Jolanta PŁocica, Nikolina Samborska, Anna StapiŃska, Antonina SzczĘsna , Julia Tereszak, Wiktoria Wolak, Anita Ziajka, Żaneta ZiĘba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 28 lutego 2021 17:47
TOR DOBRZEŃ - KS BYSTRA 27-21 (13-13)
TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (6), Paulina Marciniszyn (5), Weronika Gawlik (4), Karolina ZajĄczkowska (3), Patrycja Bucyk (2), Joanna KapuŚcik (2), Jolanta Polarczyk (2), Julia Witola (2), Wiktoria Kokot (1), Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Natalia WypychKS Bystra: Emilia WiĘckowska (9), Dominika Zubek (5), Julia Talik (3), Katarzyna Loranc (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52
HANDBALL RZESZÓW - KS BYSTRA 33-23 (19-12)
Handball Rzeszów: Jolanta PŁocica (6), Julia Jamrozik (5), Paulina Lasek (5), Julia Ginalska (4), Dominika Puchalska (3), Antonina SzczĘsna (3), Alicja Harpula (2), Kinga OsĘkowska (1), Julia PŁocica (1), Nikolina Samborska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Anna StapiŃska, Anita ZiajkaKS Bystra: Emilia WiĘckowska (7), Dominika Zubek (5), Katarzyna Loranc (3), Karolina Theuer (3), Oliwia Ostrowska (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra (1), Wiktoria GŁowacz, Emilia KĄkol, Joanna Niewdana, Katarzyna Sofka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52
NC ZABRZE - TOR DOBRZEŃ 35-21 (18-7)
NC Zabrze: Kamila Czapla, Aleksandra CzerwiŃska, Natalia GabryŚ, Kinga Grzegorzewska, Oliwia Jakubowska, Martyna Mrozek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Piasecka, Martyna PiĄtek, Wiktoria Pietryga, Eliza Przybylska, Oliwia Przystalska, Natalia ŻygliŃskaTOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Paulina KuchczyŃska, Paulina Marciniszyn, Daria Nadolna, Jolanta Polarczyk, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Julia Witola, Karolina ZajĄczkowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52
START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 30-31 (19-17)
Start Pietrowice: Karolina Kawalec (9), Weronika WesoŁowska (8), Weronika Chrobak (3), Laura Szczepanik (3), Agnieszka ZioŁa (3), Weronika Malinowska (2), Agata PodsiadŁo (2), Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Oktawia Kowalska, Karolina Solecka, Oliwia Szewczyk, Daria Chrzanowska, Sandra Kowalewska, Julia PawŁowska, Karolina PlutkaStart Michałkowice: Aleksandra WalentyŃska (8), Weronika Zalewska (7), Klaudia Drost (4), Klaudia KrawczyŃska (3), Magdalena Bala (2), Marlena Wodarka (2), Sabina Grzomba (1), Zuzanna Haraf (1), Patrycja Kowal (1), Julia PodsiadŁo (1), Julia Umywalnik (1), Martyna Czaniecka, Magdalena Grzymek, Joanna Hejdysz, Natalia Surlas, Urszula Kozielska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 05 grudnia 2020 20:10
KS BYSTRA - START MICHAŁKOWICE 31-35 (21-18)
KS Bystra: Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Julia Talik, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Jagoda WaluŚ, Emilia WiĘckowska, Natalia WronaStart Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas, Aleksandra WalentyŃska, Alicja Widera, Weronika Zalewska, Wiktoria Zuzel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 30 listopada 2020 19:11
START PIETROWICE - HANDBALL RZESZÓW 23-24 (10-11)
Start Pietrowice: Oktawia Kowalska (7), Laura Szczepanik (4), Weronika Malinowska (3), Karolina Bugdoll (2), Agata PodsiadŁo (2), Weronika WesoŁowska (2), Weronika Chrobak (1), Sandra Kowalewska (1), Julia PawŁowska (1), Wiktoria Firecka, Daria Chrzanowska, Justyna Gontarek, Wiktoria Kuroczik, Roksana Wolny, Oliwia WolnyHandball Rzeszów: Paulina Lasek (5), Anna Tomaszewska (4), Anita Ziajka (4), Jolanta PŁocica (3), Antonina SzczĘsna (3), Julia Jamrozik (2), Dominika Puchalska (2), Julia PŁocica (1), Julia Ginalska, Alicja Harpula, Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Kinga OsĘkowska, Martyna Szklarz, Wiktoria Wolak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 19:50
TOR DOBRZEŃ - START MICHAŁKOWICE 23-22 (11-11)
TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (11), Weronika Gawlik (3), Paulina Marciniszyn (3), Sylwia Chochorowska (2), Joanna KapuŚcik (2), Wiktoria Kokot (1), Karolina ZajĄczkowska (1), Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych, Natalia ŚmiarowskaStart Michałkowice: Weronika Zalewska (8), Marlena Wodarka (4), Aleksandra WalentyŃska (3), Klaudia KrawczyŃska (2), Magdalena Bala (1), Klaudia Drost (1), Julia Umywalnik (1), Alicja Widera (1), Wiktoria Zuzel (1), Martyna Czaniecka, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 08:08
KS BYSTRA - NC ZABRZE 25-26 (12-14)
KS Bystra: Natalia Wrona (8), Julia Talik (6), Magdalena Tran minh (4), Jagoda WaluŚ (3), Klaudia Hutyra (2), Joanna Niewdana (1), Karolina Theuer (1), Ksenia GoŁuch, Monika PawlusiŃska, Roksana PetrynaNC Zabrze: Dominika Jakubiec (7), Aleksandra CzerwiŃska (5), Oliwia Jakubowska (4), Nikola Cygan (3), Kinga Grzegorzewska (2), Dominika Przewosnik (2), Natalia WyŻga (2), Martyna PiĄtek (1), Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Kinga Jaszczuk, Magdalena NasiŁowska, Oliwia Przystalska, Natalia GabryŚ, Natalia ŻygliŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 23 listopada 2020 07:43
START PIETROWICE - TOR DOBRZEŃ 24-22 (10-11)
Start Pietrowice: Weronika Malinowska (8), Oktawia Kowalska (4), Julia PawŁowska (3), Weronika WesoŁowska (3), Agata PodsiadŁo (2), Karolina Bugdoll (1), Weronika Chrobak (1), Daria Chrzanowska (1), Sandra Kowalewska (1), Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Laura Szczepanik, Wiktoria Kuroczik, Roksana Wolny, Oliwia WolnyTOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (6), Paulina KuchczyŃska (5), Karolina ZajĄczkowska (4), Paulina Marciniszyn (3), Patrycja Bucyk (2), Natalia Florianowicz (1), Wiktoria Kokot (1), Małgorzata Bucyk, Sylwia Chochorowska, Weronika Gawlik, Daria Nadolna, Natalia Śmiarowska, Natalia Wypych, Amelia Szczepaniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 23 listopada 2020 07:43
HANDBALL RZESZÓW - NC ZABRZE 27-26 (13-13)
Handball Rzeszów: Paulina Lasek (7), Julia Ginalska (5), Jolanta PŁocica (4), Dominika Puchalska (4), Julia PŁocica (2), Antonina SzczĘsna (2), Julia Jamrozik (1), Julia Tereszak (1), Anna Tomaszewska (1), Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Anita Ziajka, Alicja Harpula, Nikolina Samborska, Oliwia Solarz, Martyna SzklarzNC Zabrze: Dominika Przewosnik (5), Dominika Jakubiec (4), Laura Pastuszka (3), Martyna PiĄtek (3), Aleksandra CzerwiŃska (2), Martyna Hawryluk (2), Oliwia Przystalska (2), Alicja Skotnicka (2), Natalia WyŻga (2), Magdalena NasiŁowska (1), Nikola Cygan, Kamila Czapla, Natalia GabryŚ, Kinga Jaszczuk, Natalia ŻygliŃska, Kinga Grzegorzewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 8 z 16