Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 25 | |
---|---|
◄ 25-25 |
|
30-26 |
|
28-31 |
|
34-25 |
|
33-26 |
|
AZS Zielona Góra - Bór Oborniki Śl. |
(sb) 17:00 |
Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów |
(sb) 19:30 |
Kolejka 26 | |
ŚKPR Świdnica - Grunwald Poznań |
28-35 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
26 | 78 | 756 | - | 581 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
25 | 66 | 868 | - | 612 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
24 | 50 | 702 | - | 671 |
5. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
6. |
><
UKS Nowa Sól
|
25 | 36 | 691 | - | 655 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
24 | 34 | 668 | - | 675 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
26 | 33 | 706 | - | 733 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
24 | 26 | 666 | - | 777 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
24 | 18 | 621 | - | 743 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 21 | |
---|---|
Viret Zawiercie - AZS Lublin |
27-22 |
41-28 |
|
32-31 |
|
25-31 |
|
39-25 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 14 kwietnia 2024 03:11
KS KĄTY WROCŁAWSKIE - LIDER SWARZĘDZ 43-29 (24-11)
KS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Kacper GoŁda, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Bartosz KrÓl, Dawid KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Filip WĘgliŃski, Michał WysockiLider Swarzędz: Igor Cichy, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Igor KrzyŻaniak, Bartosz KuraŚ, Vladyslav Lohunov, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Krzysztof Ratajczak, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 14 kwietnia 2024 03:11
ORLIK BRZEG - AZS ZIELONA GÓRA 24-34 (12-19)
Orlik Brzeg: Łukasz Szczurkowski (10), Łukasz Ogorzelec (4), Kamil StypiŃski (3), Piotr Sendra (2), Waldemar Stanoszek (2), Natan BrudziŃski (1), Paweł Chmiel (1), Jan Feliszek (1), Kamil Adwent, Maciej Kurus, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Marek Sitarski, Konrad Sobczyk, Kacper Turyniewicz, Grzegorz WojcieszekAZS Zielona Góra: Alan MŁynkowiak (8), Kacper StypiŃski (6), Kacper Zyber (6), Hubert KamiŃski (4), Mateusz Wiatrzyk (4), Kacper Kiersnowski (3), Kamil Sznajder (2), Piotr PopŁawski (1), Karol Horodniczy, Jakub Krawczak, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Kacper PiĘta, Wiktor Winowski, Michał FÓrmaniak, Tomasz Gazda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 14 kwietnia 2024 03:11
MKS LESZNO - TĘCZA KOŚCIAN 30-28 (14-16)
MKS Leszno: Michał Frieske, Borys HaŁka, Marcin JaŚkowski, Jędrzej Kaniewski, Jakub Kruk, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Krystian Piekarski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin Wydmuch, Marcel ZiemiakTęcza Kościan: Marcin Firlej, Dawid Grzesiak, Jacek Idziak, Adam Kaniewski, Karol KĘdziora, Piotr Kuciak, Krzysztof Meissner, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Dawid WesoŁek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 14 kwietnia 2024 03:11
OLIMP GRODKÓW - ZEW ŚWIEBODZIN 35-28 (18-13)
Olimp Grodków: Xawier Drojma, Przemysław DyktyŃski, Filip Gajewski, Sebastian Kolanko, Daniel Koprek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Filip Mistak, Michał SŁomczewski, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz ŻubrowskiZew Świebodzin: Przemysław Bryza, Maciej Cenin, Jakub Cenin, Szymon Kobeszko, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs, Paweł Walczak, Jakub Wiedrowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 13 kwietnia 2024 18:29
SMS II KIELCE - VIRET ZAWIERCIE 32-28 (14-18)
SMS II Kielce: Gabriel Bieniek, Paweł Biesiadecki, Paweł ChŁopek , Kacper Kaleta, Oliver Kosmal, Maciej Kula, Marcel LatosiŃski, Bartłomiej RugaŁa, Kamil Skiba, Oskar Sondej, Kacper Stawowy, Filip SzczepaŃski, Olaf Tobera, Jakub TrzaskowskiViret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Dorian BudziaŁowski, Mikołaj Burlyta, Kacper CegŁowski, Oleksandr Dovbysh, Mateusz Grzegorczyk, Michał Krygowski, Marcin Kurzawa, Hubert Lebiocki, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Michał Mentel, Szymon Skutela, Mykola Voinov
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 08 kwietnia 2024 04:38
KS KĄTY WROCŁAWSKIE - ZEW ŚWIEBODZIN 41-25 (15-13)
KS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Kacper GoŁda, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Bartosz KrÓl, Dawid KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Filip WĘgliŃski, Michał WysockiZew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Wojciech GaweŁ, Szymon Kobeszko, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs, Paweł Walczak, Paweł Wrzos
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
AGH KRAKÓW - SRS PRZEMYŚL 30-27 (15-15)
AGH Kraków: Mateusz Bujak, Wiktor DĘbski, Michał Gasin, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Jakub Kociuba , Krzysztof KoŚĆ, Filip KozioŁ, Patryk KwarciŃski, Konrad ŁuczyŃski, Michał Mizdra, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Kacper SzydŁo, Szymon Wajda , Mateusz WĘgliŃskiSRS Przemyśl: Kamil Guzdek, Mateusz Hoim, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Jakub Kowalik, Karol Kroczek, Mateusz Kroczek, Maciej Kubisztal, Tomasz Kulka, Igor MrÓz, Paweł Sar, Łukasz Surma, Gracjan Wachta, Patryk Walczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
ORZEŁ PRZEWORSK - MTS CHRZANÓW 32-38 (14-18)
Orzeł Przeworsk: Grzegorz BarnaŚ, Kacper Bednarz, Jakub Czapka, Emilian JewuŁa, Klaudiusz Kasprzyk , Samuel KĘdzior, Paweł Kubik, Michał Kubisztal, Patryk MaŁecki, Tomasz Mochocki, Jakub Pogonowski , Kevin Starzecki, Mateusz Świerk, Marcin Wajda, Franciszek WlazŁoMTS Chrzanów: Andrzej Beczek, Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Marcin Hardzina, Bartosz Hardzina, Stanisław Malinowski, Patryk Plaszczak, Karol Put, Patryk Rola, Maciej Sieczka, Bartosz Skoczylas, Dawid Skoczylas, Marcin Skoczylas, Kacper WĘgrzyn
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
KS KOŃSKIE - SMS II KIELCE 36-27 (18-16)
KS Końskie: Rafał Biegaj, Filip Biela, Damian Falasa, Grzegorz Hubka, Jakub Janus, Adam KoŚka, Krzysztof Markowski, Wiktor Osman, Kacper RoŻnowski, Wiktor SĘkowski, Łukasz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Karol WŁodarski, Michał WŁodarski, Sebastian WŁoskiewicz, Bartosz WoŚSMS II Kielce: Paweł Biesiadecki, Paweł ChŁopek , Aleksander DrzewiŃski, Borys GawaŁkiewicz, Kacper Kaleta, Oliver Kosmal, Maciej Kula, Oskar Sondej, Kacper Stawowy, Filip SzczepaŃski, Olaf Tobera, Jakub Trzaskowski, Jan WiŚniewski, Olaf Wojtalik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
WISŁA SANDOMIERZ - KSZO OSTROWIEC 27-28 (13-16)
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Filip DraguŁa, Michał KwieciŃski, Dominik LichtoŃ, Adam Malinowski, Patryk Mazur, Adam Paluch, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Dawid Rusin, Karol Sapielak, Daniel Skowron, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcekKSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Filip Chmielewski, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Krystian Jurasik, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Bartosz Konwicki, Jakub MakuŁa, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Grzegorz Sobut, Sebastian Świt, Adrian Wojkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
GÓRNIK ZABRZE - AZS LUBLIN 26-35 (12-23)
Górnik Zabrze: Łukasz KamiŃski (5), Marek Mendela (4), Antoni Mrozek (4), Oskar Mostowik (3), Adrian TrÓjniak (3), Jakub Żaczek (2), Natan Gryma (1), Dariusz MaĆkowiak (1), Krzysztof Mikunda (1), Dawid Rajca (1), Maksymilian Surdyk (1), Szymon Bykowski, Mateusz Mleczko, Mikołaj Pasieka, Łukasz ŚwiatŁowski, Karol MajAZS Lublin: Patryk KsiĄŻka (8), Paweł Daniel (7), Szymon SekuŁa (5), Dmytro Dmytruk (3), Maciej Abramowicz (2), Julian Gadaj (2), Adam Pytka (2), Mikołaj Urbanek (2), Jędrzej Batyra (1), Krzysztof Janicki (1), Jordan Stachowiak (1), Wojciech WŁudarczyk (1), Dominik Janicki, Paweł ProĆ, Jacek Stachowicz, Grzegorz Wielgus
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
LIDER SWARZĘDZ - MKS LESZNO 27-30 (13-16)
Lider Swarzędz: Filip Stachowiak (9), Igor Cichy (5), Mateusz NapieraŁa (4), Michał Janyga (2), Bartosz KuraŚ (2), Paweł SzymaŃski (2), Mariusz Kosturski (1), Roger Nowacki (1), Damian Potocki (1), Igor KrzyŻaniak, Vladyslav Lohunov, Krzysztof Ratajczak, Krzysztof SzarzyŃski, Tomasz WalkowiakMKS Leszno: Borys HaŁka (5), Kacper Szocik (5), Michał Frieske (4), Marcin JaŚkowski (4), Jędrzej Kaniewski (4), Piotr Łuczak (3), Kacper PawŁowski (2), Mateusz PŁaczek (2), Kevin Wydmuch (1), Jakub Kruk, Jakub SkorupiŃski, Marcel Ziemiak, Piotr DzierliŃski, Olgierd Owczarczak, Krystian Piekarski, Illia Spieshylov
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 4 z 152